Який річень був би, якби використовувалися наведені слова як підмети або звертання: Дніпро - величний річка
Який річень був би, якби використовувалися наведені слова як підмети або звертання: Дніпро - величний річка, Однокласники - якщо ви згадуєте наші давні сусіди, Рідна земля - це місце, де ми народилися і виросли, Галино Іванівно - чи ви можете відповісти на це запитання?
Пчела 58
Якщо використовувалися наведені слова як підмет або звертання, то речення могло б мати наступний вигляд:1. Дніпро – величний річка. (Тут вказується головна ознака Дніпра, яким є його велич.)
2. Однокласники – якщо ви згадуєте наші давні сусіди. (Здесь наголошується на умові, коли ми згадуємо наших давніх сусідів, то Однокласники мають певну роль або значення.)
3. Рідна земля – це місце, де ми народилися і виросли. (У цьому випадку доречно розповісти про те, що рідна земля є місцем народження і виростання.)
4. Галино Іванівно - чи ви можете відповісти на це запитання? (Тут поставлено питання Галині Іванівні про те, чи може вона відповісти на запитання.)
Зважаючи на наведені вище пояснення, можна сказати, що речення відображають різні варіанти використання слів як підметів або звертань. Кожний варіант має свою особливість, яка формує зміст речення і дає зрозумілий контекст для школяра.