Запишіть зміст новели М. Коцюбинського Intermezzo у форму двох-трьох прикладів зорових, слухових і запахових образів

  • 7
Запишіть зміст новели М. Коцюбинського "Intermezzo" у форму двох-трьох прикладів зорових, слухових і запахових образів. Яку функцію вони відіграють у створенні імпресіоністичного зображення в новелі?
Звездная_Галактика
13
В новелі М. Коцюбинського "Intermezzo" зустрічаємо низку зорових, слухових і запахових образів, які несуть імпресіоністичну функцію у формуванні загального зображення.

Зорові образи:
1. "Летіли журавлі, - червоні, з кривими головами і високими ногами. Вітерець лоскотав їх блискучі шиї і холодна ранкова роса бризкотіла з їх крильми." - В даному випадку ми бачимо красивих червоних журавлів з кривими головами і високими ногами. Цей зоровий образ має функцію створення образу природи і змалювання прекрасного ранкового пейзажу.

2. "Під високим стелем коридору, зводами, з колонами, струменіли хмари скло, краплини з яких часом відділялися та падали на підлогу, блищачи, мов діаманти." - У цьому випадку кімната описується як подорожниківа палата з високими стелями і великими колонами. Струменіння скла та блискіт крапель надають зорову частину образу, яка підкреслює багатство та розкіш місця.

Слухові образи:
1. "Інтермеццо: це цвірінькання коней з-за сховища" - У цьому випадку ми чуємо звук цвірінькання коней, який створює атмосферу інтермецца. Звук цвірінькання дає підказку про те, що щось нове і незвичайне відбувається.

2. "Газон розташований на колоні безпосередньо перед розкриттям палацу, так що музику можна було чути дуже чітко." - В цій фразі автор використовує слово "чути" для опису звуку музики, яку можна чітко послухати, оскільки газон розташований неподалік від палацу.

Запахові образи:
1. "Квітка величезна, невидима, ненаситно-рудої кольору, в одній з криниць ввібрала сонце і заливала собою запахом весь коридор." - Запах цієї величезної квітки доставляє інтенсивний образ, який сприяє формуванню імпресіоністичного зображення в новелі.

2. "Запах стиплого барвистого лісу незрозумілий, хіба що зеро запаху цвіту у вечірній час." - Запах лісу у цьому варіанті описується як стиплий та барвистий, що має функцію передати кольорові відтінки і створити образ вечірньої атмосфери.

Ці зорові, слухові і запахові образи відіграють важливу роль у створенні імпресіоністичного зображення в новелі М. Коцюбинського "Intermezzo". Вони допомагають уявити усі деталі, відволікають увагу читача на доречність, та здатні занурити в прекрасний світ твору.