Завдання після оповідання Шпага Славка Беркути за виконання ів. (за відповідь не по темі - скарга) 1. Автор розповідає
Завдання після оповідання "Шпага Славка Беркути" за виконання ів. (за відповідь не по темі - скарга) 1. Автор розповідає про пошуки Славком свого "Я", зазначаючи, що хоче малювати, як Юлька, але не вдається. Поясніть, чи наслідував Беркут свого друга у формуванні свого характеру. Коли він відчував, що знайшов свій власний шлях серед багатьох інших? Як це вплинуло на його поведінку та характер? Обґрунтуйте свою відповідь. 2. Чи можна стверджувати, що образ Юльки Ващука зображено лише у негативному світлі? Обґрунтуйте свою відповідь. 3. У першому розділі автор чотири рази...
Летающий_Космонавт 36
1. В оповіданні "Шпага Славка Беркути" автор вказує на те, що Славко мав бажання малювати, наслідуючи свою подругу Юльку. Проте, він так і не зміг цього зробити.Справа в тому, що Славко не наслідував свого друга у формуванні свого характеру. Він розумів, що він має свій особливий шлях і себе ніколи не вважав художником, як Юлька. Його пошуки "Я" стосувалися пошуку власної ідентичності, своїх цілей і мрій.
Для Славка момент, коли він відчув, що знайшов свій власний шлях, став ключовим для його поведінки та характеру. Це вплинуло на нього, оскільки він став більш впевненим у собі, розуміючи, що намагатись наслідувати когось і бути копією іншої людини не є правильним. Славко почав цінувати свої власні здібності та інтереси, і це сприяло розвитку його унікальності й самостійності.
2. В оповіданні Юльку Ващука зображено як людину, яка викликала сумніви та незадоволення у Славка. Проте, це не означає, що образ Юльки Ващука зображено лише у негативному світлі.
Юлька є одним із важливих персонажів оповідання, який виконує роль катализатора для розвитку Славка. Вона допомагає йому зрозуміти свої почуття та бажання шляхом свого наявності у його житті.
Образ Юльки Ващука має як позитивні, так і негативні відтінки. Її дії та взаємодія з Славком спонукають його до самопізнання та самовдосконалення. Вона є спробою протиставити все те, що його турбує та що не дає йому відчувати гармонію у своєму "Я".
3. У першому розділі автор чотири рази звертається до літературного героя в оповіданні. З обсягу дали розповідь тільки про три розглянуті миті в оповіданні. В оповіданні автор використовує літературні засоби для підкреслення і розкриття характеру Славка Беркути, а також для створення тривожного настрою і викликання емоційного відгуку у читача. Чимало уваги надається природі та її впливу на молодого героя.