Знайди іменники, що відповідають наведеним прикметникам. Склади речення з двома словосполученнями: жвава краса
Знайди іменники, що відповідають наведеним прикметникам. Склади речення з двома словосполученнями: жвава краса, блискучий суміш, спокійний ліс, об"ємний дощ, гучний дзвінок, радісна настрій, м"яка торця.
Belenkaya 67
Щоб знайти іменники, які відповідають наведеним прикметникам, ми можемо використовувати спільну ознаку між цими частинами мови. У наших прикладах, іменники повинні вказувати на стан або властивість, описану прикметником. Давайте розглянемо кожне словосполучення окремо:1) Жвава краса - іменником, що відповідає цьому словосполученню, може бути, наприклад, "весна". Таке речення може звучати так: "Весна має жваву красу."
2) Блискучий суміш - для цього словосполучення можна використати іменник "стікло". Приклад речення: "Стікло має блискучу суміш."
3) Спокійний ліс - іменник "парк" підходить до цього опису. Речення може звучати наступним чином: "Парк є спокійним лісом."
4) Об"ємний дощ - тут, в 캀ом случае, ми можемо вибрати іменник "гроза". Речення: "Гроза принесла об"ємний дощ."
5) Гучний дзвінок - відповідне слово для цього прикметника - "дзвіночок". Речення: "Дзвіночок видає гучний дзвінок."
6) Радісна настрій - іменник "усмішка" відповідає цьому словосполученню. Речення: "Усмішка виражає радісний настрій."
7) М"яка торця - для цього словосполучення можна вибрати іменник "подушка". Речення: "Подушка має м"яку торцю."
Ці словосполучення демонструють, як можна знайти іменник, що відповідає наведеним прикметникам. У реченнях, які я навів, ми показали зв"язок між прикметником та іменником, що виявляється шляхом опису прикметника за допомогою відповідного іменника. Надіюсь, ці пояснення допомогли вам краще зрозуміти, як складати речення з прикметниками та іменниками.