1) Чому батька потягнув саме джіп, а не навпаки? 2) Хто краще адаптується до нового життя - діти чи дорослі? Як автор

  • 13
1) Чому батька потягнув саме джіп, а не навпаки?
2) Хто краще адаптується до нового життя - діти чи дорослі? Як автор це висловив?
3) Що символізують дзеркала у казці "Снігова королева" Г. К. Андерсена?
4) Як автор пояснив, що в новому світі недоліки людини збільшуються до потворності?
5) Хто здатен розгледіти приховану чарівну суть буденних речей? Як автор про це сказав?
6) Чи зміцняться стосунки між батьком і сином?
Пупсик
45
1) Почнемо з постановки проблеми: чому батько потягнув саме джип, а не навпаки? Для розуміння відповіді на це питання, необхідно врахувати контекст, в якому відбуваються події.

У питанні згадується ситуація, коли батько, очевидно, міг потягнути щось інше навпаки. Виходячи з логіки, ми можемо вивести припущення, що навпаки може вказувати на більш легке або менш ризиковане завдання. Однак, автор не надає безпосередню вказівку, тому можна здогадатися, що батька зацікавила саме складність і виклик, які надає потягування саме джипу.

2) Друге запитання стосується висловлення автора щодо того, хто краще адаптується до нового життя - діти чи дорослі. Для школяра, що вивчає літературу, це питання може стати приводом для аналізу сюжету і розвитку персонажів.

Автор міг дати свою точку зору на цей рахунок через вчинки персонажів, їхні висловлювання або через наративний стиль. Наприклад, автор може показати, що діти краще адаптувалися, шляхом опису їхніх пригод і перемог у новому житті. Але без конкретного пояснення автора це може залишатися відкритим для інтерпретації школяра.

3) Третє запитання стосується символізму дзеркал у казці "Снігова королева" Г. К. Андерсена. Казка Андерсена часто багата на символіку, і дзеркала можуть викликати багато інтерпретацій. Автор може бачити у дзеркалах символ показу образу істини, самооцінки, спотворення реальності та багато іншого.

Для більш точної відповіді, необхідно зазначити, що це - особиста оцінка автора на казку "Снігова королева". Усе залежить від того, як автор відтворює свій погляд на цю творчість.

4) Четверте питання стосується того, як автор пояснив збільшення недоліків людини до потворності в новому світі. Для відповіді на це питання необхідно знову звернутися до самої книги або оповідання.

Автор може використовувати описи персонажів, іхнього зіткнення з труднощами і висвітлення внутрішніх конфліктів, що призводять до збільшення недоліків людини. Якщо цитувати прямі висловлювання автора відносно цього питання, то необхідно звести їх для школяра, щоб йому було зрозуміло.

5) П"яте запитання стосується того, хто здатний розгледіти приховану чарівну суть буденних речей і як автор про це сказав.

Автор може висловити думку про те, що діти краще сприймають світ навколо себе та здатні помічати його чудо і красу, в той час як дорослі, затягнуті у звичайну рутину, цього не роблять. Описи, діалоги персонажів або навіть авторське коментування можуть ввести на цей слід думок автора.

6) Останнє запитання вимагає оцінки потенційних подій у майбутньому і тому потребує виведення висновків на основі прочитаного твору.

Автор може розкривати внутрішній розвиток персонажів, їхні почуття, діалоги та інші відображення їх зміна з часом. Школяр може зробити висновок на підставі таких описів або коментарів автора про майбутні можливості стосунків між батьком і сином.

В реальності, відповідь на це запитання може бути складною, так як автор може підкреслити, що відносини між батьком і сином можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на їхній розвиток.