1. Хто найкраще втілює авторську ідею хутірства у романі П. Куліша Чорна рада ? 2. Який образ використано

  • 9
1. Хто найкраще втілює авторську ідею хутірства у романі П. Куліша "Чорна рада"?
2. Який образ використано для застосування принципу романтичного творення у романі П. Куліша "Чорна рада"?
3. Яка є життєва позиція Череваня у романі П. Куліша "Чорна рада"?
4. Де відбулась зустріч полковника Шрама й Череваня з Сомком у романі П. Куліша "Чорна рада"?
Ян
27
1. У романі П. Куліша "Чорна рада" найкраще втілює авторську ідею хутірства головний герой Грицько Крижановський. Автор створив його образ як типового українського козака, що живе на хуторі і має глибокі родинні та національні цінності. Хутірство втілено виключно в житті героя - його звички, землеробство, ставлення до сім"ї, рідного краю і народних традицій.

2. Для застосування принципу романтичного творення у романі "Чорна рада" П. Куліш використав образ роззяви Череваня. Цей образ символізує неуправляєму силу, що протистоїть суспільним нормам та конформізму. Роззява показує здатність до бунту, неповторність та неприступність душі, які є характерними рисами романтичного творення.

3. Життєва позиція Череваня у романі "Чорна рада" відображається через постійне боротьбу за свободу і справедливість. Він є символом національної гідності, протистоячи внутрішнім конфліктам і зовнішній агресії. Череваня відмовляється компромітуватися, залишається вірним своїм ідеалам і віддає перевагу власному національному долі, незважаючи на всі внутрішні і зовнішні труднощі.

4. Зустріч полковника Шрама й Череваня з Сомком відбулась в потаємному місці - у лісі поблизу села. Автор використовує цю локацію для підкреслення конспіративного і загадкового характеру зустрічі, де герої обговорюють важливі плани та стратегії. Ця зустріч також викликає напруження і відчуття небезпеки, що додає драматизму до сюжету роману.