1. Які характерні риси пана Журдена було використано для реалізації плану Ков’єля? 2. Як пані Журден реагує на події

  • 70
1. Які характерні риси пана Журдена було використано для реалізації плану Ков’єля?
2. Як пані Журден реагує на події, що відбуваються? Що переконало її згодитися на одруження Клеонта та Люсіль у кінцевому підсумку?
3. З ким з присутніх ніхто не мав уявлення про справжність того, що відбувається?
4. З якої причини, на Вашу думку, Мольєр віддає останнє слово Ков"єлю в п’єсі?
Жучка_6288
42
1. Характерні риси пана Журдена, що були використані для реалізації плану Ков’єля, включають його дотримання рутиною, самозакоханість, та невпевненість у своїх можливостях. Перш за все, Журден був дуже охочий допомагати своєму панові Ков’єлю та слушно виконував всі його вказівки. У цьому випадку, використання рутиною було крайньо необхідним, адже план Ков’єля потребував дуже точного виконання. Друга риса, самозакоханість, була важливою, адже саме через неї пан Журден не підозрював, що Люсіль та Клеонт використовують його для одруження. І нарешті, невпевненість у своїх можливостях - саме вона забезпечила Журдену відступність. Він почувався недостатньо привабливим для одруження, тому це стало додатковою причиною згодитися на план Ков’єля.

2. Пані Журден реагує на події, що відбуваються, змішаними почуттями. По-перше, вона відчуває гордість через те, що Журден став так популярним серед жінок. Але в той же час, вона відчуває ревнощі та образу через його успіхи з іншими жінками. Вона також була розчарована у своєму чоловікові через його невпевненість та непевність. Однак, те, що переконало пані Журден згодитися на одруження Клеонта та Люсіль у кінцевому підсумку, було те, що вона бачила, як щасливі вони разом. Вона відчула, що їм справді призначено бути разом, і таким чином зрозуміла, що її власний шлюб з Журденом немає майбутнього.

3. З присутніх, ніхто не мав уявлення про справжність того, що відбувається, крім Мірабелі. Вона була інтелектуально більш розумною, ніж інші, і вона розуміла, що пан Журден не є справжнім лікарем, а його успіхи з жінками - це частина плану Ков’єля. Вона була єдиною, хто зрозумів, що весь цей хаос та плутанина є тільки театралізацією для досягнення певної цілі.

4. З моєї точки зору, Мольєр віддає останнє слово Ков’єлю в п’єсі з причини того, що Ков’єль виявився переконливим та успішним у своїх планах. Він зумів зіграти всіх присутніх та досягти своєї цілі - одруження Клеонта та Люсіль. Отже, останній монолог Ков’єля є виразом його перемоги та переваги над іншими персонажами, і віддає завершальну репліку його хитрості та інтелекту.