1. Які історичні події Радянської Росії засвідчені у казці через такі епізоди: Масове повстання, Сутичка під іменем

  • 7
1. Які історичні події Радянської Росії засвідчені у казці через такі епізоди: Масове повстання, Сутичка під іменем “Корівна“, Будівництво вітряка, Загибель тварин, Сутичка під назвою “Вітряка“?
2. Які соціальні групи населення Радянського Союзу представлені у казці як свині, коні, корови, вівці та кури, собаки, ослик Бенджамін, ворона Мойсей, кобила Моллі?
3. Які політичні діячі втілені в персонажах свині Мера, Наполеона, Сніжка та Крикунця?
4. Як змінювались семеро заповідей, написаних на стіні шопінгу, протягом казки?
Magicheskiy_Labirint
50
1. У казці "Престолова Країна" історичні події Радянської Росії засвідчені через такі епізоди:

- Масове повстання: цей епізод вказує на Майдан Незалежності 2013-2014 років, коли українське населення вийшло на вулиці, виступаючи проти корупції та олігархічного режиму.

- Сутичка під іменем "Корівна": цей епізод може відноситися до подій 1991 року, коли Російська Федерація намагалася підкорити Крим та Чечню, що призвело до війни і боїв.

- Будівництво вітряка: цей епізод може символізувати індустріалізацію Радянської Росії в 1920-1930-х роках за Сталіна.

- Загибель тварин: цей епізод може відображати Голодомор 1932-1933 років в Україні, коли мільйони людей загинули внаслідок штучно створеної голодної катастрофи.

- Сутичка під назвою "Вітряка": цей епізод може вказувати на сутички між населенням і владою під час 1917 революції.

2. У казці різні соціальні групи населення Радянського Союзу представлені через таких персонажів:

- Свині: ці персонажі символізують верховну владу та комуністичну еліту, вони витончені і безсоромні, представники влади, які набагато краще живуть, ніж звичайні громадяни.

- Коні: ці персонажі відображають робітників, які виснажені тяжкою працею, але безуспішно намагаються вирватися з-під утискуючого режиму.

- Корови: ці персонажі представляють селян та фермерів, які мають розумітию робочіх, але більш безпомічні і залежні від влади.

- Вівці та кури: ці персонажі можуть відображати малозабезпечену верству населення, які цілком віддали свою віру політичній еліті.

- Собаки і ослик Бенджамін: ці персонажі принижені та пригноблені групи населення, які терплять безпосередній наступ режиму.

- Ворона Мойсей: цей персонаж може символізувати релігійне духовенство, яке намагалося об"єднати людей і дати їм надію.

3. У казці персонажі свині Мір, Наполеон, Сніжок та Крикунець втілені такими політичними діячами:

- Свиня Мір: вона може відображати Леніна або певні аспекти його політики. Вона представляє ідеологію комунізму та загальне бажання до миру та спільності.

- Свиня Наполеон: цей персонаж може символізувати Сталіна або диктаторський режим. Він репрезентує жорстокість, маніпулювання та жадібність до влади.

- Свиня Сніжок: цей персонаж відображає хунту, яка прийшла до влади після смерті Наполеона, може символізувати Хрущова або політичний перехід.

- Крикунець: цей персонаж може представляти пропаганду та мову під примусом, що були характерні для сталінського режиму.

4. В казці "Престолова Країна" семеро заповідей змінювалися наступним чином:

- Початково було написано семеро заповідей, що ключово відображали ідеали комунізму та рівноправності всіх тварин.

- Протягом казки, свиня Наполеон поступово змінювала заповіді власною користю, вилучаючи більшість з них та замінюючи їх новою заповіддю, "Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших".

Цей сюжетний хід вказує на поступове зловживання владою, фальсифікацію принципів комунізму та утвердження авторитарного режиму. Зміна заповідей показує те, як влада може змінювати правила в свою користь і використовувати їх, щоб контролювати громадян.