1.Які є особливості краси світу і людської душі у творах О.Генрі? 2.Куди зникає дитинство в новелі Чарівна крамниця

  • 67
1.Які є особливості краси світу і людської душі у творах О.Генрі?
2.Куди зникає дитинство в новелі "Чарівна крамниця"?
3.У яких випадках бог стає безсиллям і не може допомогти людині, згідно новели "Павутинка"?
Yabloko
67
1. О.Генрі (псевдонім Уільям Сідні Портера) - американський письменник, який зробив великий внесок у світову літературу. Його твори відрізняються особливою красою і виразністю. Основна особливість краси світу і людської душі у творах О.Генрі полягає в здатності автора побачити й висловити те, що інші не помічають. Він зіткав світ яскравих образів і глибоких емоцій, які завжди вабили читачів.

Наприклад, у новелі "Даремна подорож" О.Генрі зображує красу простого пейзажу, розповідаючи про пригоди дорожнього торговця. Його слова про малесеньке селище, яке ніхто не помічає, але яке має своє неперевершене чарівне начало, захоплюють читача і змушують задуматися про те, що краса може бути в будь-якому куточку світу.

2. У новелі "Чарівна крамниця" О.Генрі розповідає про магазинчик, в якому кожна дітка може здійснити своє найсміливіше бажання. Основна ідея новели полягає в тому, що дитинство зникає, коли людина вже досягає певного віку і перестає мріяти, вірити в дива і надіятися на щось неможливе.

Украй важливою частиною новели є той факт, що головний герой Джим, коли втрачає батька, робить важкий вибір і віддає дивовижні речі, які він отримав у магазинчику, щоб замінити їх на гроші, які допоможуть йому забезпечити матеріально свою сім"ю. Цей акт символізує зрілість і втрату дитинства.

3. У новелі "Павутинка" О.Генрі розповідає історію багатолюдної сім"ї, яка опинила у скруті і мріє про краще життя. Головний герой Філ Ке́рленд - батько, який надмірно працює, щоб забезпечити свою родину, але ніж залишається на випадок непередбачених обставин.

У новелі порушується питання про безсилля бога і неможливість його допомогти людині. Автор розмірковує про відношення божества до людей і стверджує, що бог може бути безсилим, коли ми самі не здатні впоратися зі своїми проблемами. Ця новела спонукає глибоко задуматися про роль віри та самопереконань у нашому житті.