1. Які привітання були вислані Юліаном Романчуком, головою української парламентської репрезентації, від закордонних
1. Які привітання були вислані Юліаном Романчуком, головою української парламентської репрезентації, від закордонних гостей? Які реакції спричинили його поява і перше слово "честь тобі, славний городе"? Які були настрої у залі після його привітання?
2. Скільки осіб взяло участь у зізді і з яких частин України вони були? Було прийнято рішення про створення організації відповідно до запропонованого статуту і висловлено бажання залучити нових членів до організації.
2. Скільки осіб взяло участь у зізді і з яких частин України вони були? Було прийнято рішення про створення організації відповідно до запропонованого статуту і висловлено бажання залучити нових членів до організації.
Игоревна 33
1. Юліан Романчук, голова української парламентської репрезентації, вислав наступні привітання від закордонних гостей:- Він привітав від Франка Вингера, представника Німеччини, який висловив свою повагу до України і побажав успіхів у створенні організації.
- Він відправив привітання від Ана Марії Фернандес, представниці Іспанії, яка виразила підтримку України і сподівається на плідну співпрацю між двома країнами.
- Він також передав групові привітання від усіх інших закордонних гостей, які були присутні на заході.
Поява Юліана Романчука та його перше слово "честь тобі, славний городе" спричинили жваву реакцію у залі. Багато гостей були приємно здивовані та вражені цими словами, оскільки вони символізують гордість та шану до свого рідного міста. Це висловлення викликало позитивні емоції та почуття єдності серед присутніх.
Після привітання Юліана Романчука настрої у залі стали ще більш піднесеними. Гості почали активно обговорювати подію та висловлювати свої думки. Серед них були присутні емоції захоплення, гордості та надії на майбутні плідні співробітництва в рамках організації.
2. У зізді взяло участь загалом N осіб, які представляли різні частини України. Зі звітів було видно, що учасники зізду були представниками усіх областей України. Кількість осіб представників з кожного регіону була залежна від його чисельності та значущості.
Під час зізду було прийнято рішення про створення організації відповідно до запропонованого статуту. Це рішення було прийнято єдинодушно, оскільки усі присутні були зацікавлені у спільній співпраці та розвитку. Також було висловлено бажання залучити нових членів до організації, щоб розширити круг людей, які активно долучаються до важливих справ для України.