22. Яка помилка пунктуації є у реченні З далекого краю, прибудь, прибудь, мій миленький ? 23. Яку помилку пунктуації
22. Яка помилка пунктуації є у реченні "З далекого краю, прибудь, прибудь, мій миленький"?
23. Яку помилку пунктуації містить речення "Поки твоє серце не розбите, розвивайся, моя пташко, мій маковий цвіту"?
23. Яку помилку пунктуації містить речення "Поки твоє серце не розбите, розвивайся, моя пташко, мій маковий цвіту"?
Радуга 15
В речені "З далекого краю, прибудь, прибудь, мій миленький" є дві помилки пунктуації.Перша помилка - зайвий кома на початку речення. В українській мові не потрібно розділяти таким чином вставні слова, як "з далекого краю". Тому правильно буде записати "З далекого краю прибудь, прибудь, мій миленький".
Друга помилка - використання зайвих ком у кінці речення. Після останнього перерахуваного слова "прибудь" кома не потрібна. Коректний варіант буде "З далекого краю прибудь, прибудь мій миленький".
Щодо речення "Поки твоє серце не розбите, розвивайся, моя пташко, мій маковий цвіту", тут також є дві помилки пунктуації.
Перша помилка - зайвий ком в кінці першого розділового знака. Після слова "пташко" кома не потрібна. Правильний варіант - "Поки твоє серце не розбите, розвивайся, моя пташко мій маковий цвіту".
Друга помилка - відсутність коми між словами "пташко" та "мій". Слова "пташко" і "мій" є двома різними звертаннями. Тому потрібно поставити кому між ними. Правильний варіант - "Поки твоє серце не розбите, розвивайся, моя пташко, мій маковий цвіту".
Зазвичай, в українській мові кома ставиться після звертання до адресата, і перед назвою звертання. В даному випадку, кома ставиться перед "мій" так як "пташко" є словом, яке виражає звернення до адресата, і кома також ставиться перед "мій", тому що "мій" є звертальним прикметником, що відноситься до "пташко".