Утвори і запиши прикметники від наступних слів: дерево, зелень, дзвінок, щастя, село, полум я, синька, школа, радість

  • 30
Утвори і запиши прикметники від наступних слів: дерево, зелень, дзвінок, щастя, село, полум"я, синька, школа, радість, Київ, осінь, білизна, кропива, мир, вишня, темнота, добро.
Anatoliy
2
Деревяний - прикметник, утворений від слова "дерево". Використовується для опису предметів або явищ, що мають властивості або вигляд дерева. Наприклад: дерев"яна скриня, дерев"яний паркан.

Зелений - прикметник, утворений від слова "зелень". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або вигляд зелені. Наприклад: зелене дерево, зелена трава.

Дзвінкий - прикметник, утворений від слова "дзвінок". Використовується для опису звуку, що нагадує дзвін. Наприклад: дзвінкий голос, дзвінкий дзвін.

Щасливий - прикметник, утворений від слова "щастя". Використовується для опису стану, коли людина чи тварина відчуває радість або задоволення. Наприклад: щаслива людина, щаслива подія.

Сільський - прикметник, утворений від слова "село". Використовується для опису предметів або явищ, що стосуються села або сільського життя. Наприклад: сільський пейзаж, сільський будинок.

Полум"яний - прикметник, утворений від слова "полум"я". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або властивості полум"я. Наприклад: полум"яний свічник, полум"яна рушниця.

Синій - прикметник, утворений від слова "синька". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або вигляд синього. Наприклад: синій квітковий горщик, сині очі.

Шкільний - прикметник, утворений від слова "школа". Використовується для опису предметів або явищ, пов"язаних зі школою або навчанням. Наприклад: шкільний рюкзак, шкільний урок.

Радісний - прикметник, утворений від слова "радість". Використовується для опису людей або подій, що принесли радість або задоволення. Наприклад: радісна посмішка, радісна подія.

Київський - прикметник, утворений від слова "Київ". Використовується для опису предметів або явищ, що стосуються міста Києва. Наприклад: київський університет, київський пейзаж.

Осінній - прикметник, утворений від слова "осінь". Використовується для опису предметів, явищ і природних процесів, пов"язаних з осінню. Наприклад: осіннє дерево, осінній дощ.

Білий - прикметник, утворений від слова "білизна". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або властивості білого. Наприклад: біла сорочка, білий сніг.

Кропив"яний - прикметник, утворений від слова "кропива". Використовується для опису предметів, явищ або ознак, пов"язаних з кропивою. Наприклад: кропив"яний кущ, кропив"яний сироп.

Мирний - прикметник, утворений від слова "мир". Використовується для опису людей, станів або подій, пов"язаних з миром або відсутністю конфліктів. Наприклад: мирна домашня обстановка, мирне спілкування.

Вишневий - прикметник, утворений від слова "вишня". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або вигляд вишні. Наприклад: вишневий сік, вишневе дерево.

Темна - прикметник, утворений від слова "темнота". Використовується для опису предметів або явищ, що мають колір або властивості темряви. Наприклад: темна кімната, темне небо.

Добрий - прикметник, утворений від слова "добро". Використовується для опису предметів, явищ або людей, що мають властивості добра, щедрості чи любові. Наприклад: добре серце, добра вчинити.