В реченні Башту видно здалеку прикметник видно використано в неправильному значенні. В обличчі з явилася (привітна

  • 60
В реченні "Башту видно здалеку" прикметник "видно" використано в неправильному значенні. В обличчі з"явилася (привітна) посмішка. Тарас навчається в (музичному) навчальному закладі. Солдатам видали новий (військовий) одяг.
Raduzhnyy_Sumrak
20
У реченні "Башту видно здалеку" прикметник "видно" використано в неправильному значенні. У цьому випадку прикметник "видно" не має сенсу, оскільки це прислівник, який показує, як щось видно або чути. Проте, у даному контексті, ми говоримо про те, що башту можна побачити, а не те, як саме ми бачимо її. Щоб виразити це біль точно і зрозуміло, варто скористатися прикметником, наприклад, "Башту видно здалеку" можна переписати як "Башта помітна здалеку" або "Башта видна здалеку". За допомогою прикметника "помітна" або "видна" ми передаємо ідею того, що башту легко помітити або побачити, коли знаходишся вдалеку від неї.

У реченні "В обличчі з"явилася (привітна) посмішка" фраза "(привітна)" вказує на те, який саме характер має посмішка. Але в даному випадку, насправді, і не потрібно вказувати, який саме характер має посмішка. За замовчуванням, коли говоримо про посмішки, ми розуміємо, що вона є привітною, як це типово для більшості посмішок. Тому, насправді, фразу "(привітна)" варто пропустити і просто сказати "В обличчі з"явилася посмішка".

У реченні "Тарас навчається в (музичному) навчальному закладі" фраза "(музичному)" вказує на те, який саме тип навчального закладу відвідує Тарас. Якщо зазначити, що це музичний навчальний заклад, це підкреслює, що Тарас займається музикою. Тому фразу "(музичному)" можна залишити без змін, оскільки вона точно передає інформацію про тип закладу, в якому навчається Тарас.

У реченні "Солдатам видали новий (військовий) одяг" фраза "(військовий)" вказує на те, який саме тип одягу отримали солдати. Оскільки солдати є членами військової організації, то цей варіант фрази можна залишити без змін. Фраза "Солдатам видали новий військовий одяг" передає ідею того, що солдатам було видає новий одяг, який призначений спеціально для військових потреб.