Вправа 5. Поділіть іменники, які вживаються тільки у формі множини, за значенням. Панеле, гроші, консерви, тропики

  • 49
Вправа 5. Поділіть іменники, які вживаються тільки у формі множини, за значенням. Панеле, гроші, консерви, тропики, засівки, кабелі, дверцята, шахи, обручки, гордості, Карпати, переговори, штани, очищення, вершки, аліменти, окуляри, шашки, макарони, парфуми, ножи, виборчі процедури.

Вправа 6. Розподіліть іменники, які мають тільки форму однини, за значенням. Сміливість, сіль, малеча, буг, олія, верба, дрімота, молодь, козацтво, слюсарство, мед, ненависть, трави, домашня тварина, гіркість, ганчір"я, чутливість, Харків, юнацтво, молоко, людина, Крим.
Сладкий_Пират
26
Вправа 5. Поділіть іменники, які вживаються тільки у формі множини, за значенням.

1. Панеле - (Технічні речі) Це слово вживається тільки для позначення таких предметів, як панелі керування або панелі приладів.

2. Гроші - (Грошові одиниці) Це слово вживається тільки для позначення грошових одиниць, які ми використовуємо для платежів і обміну товарів.

3. Консерви - (Товари) Це слово вживається тільки для позначення продуктів харчування, які зберігаються в жестяних банках або скляних банках і є готовими до споживання.

4. Тропики - (Географія) Це слово вживається для позначення географічних зон, які знаходяться між Стрілецькими Колами (Північним і Південним) і характеризуються спекотним кліматом.

5. Засівки - (Рослини) Це слово вживається тільки для позначення декоративних рослин, які висаджуються з метою заповнення певної площі.

6. Кабелі - (Технології) Це слово вживається тільки для позначення проводів, що використовуються для передачі сигналів або електричного струму.

7. Дверцята - (Меблі) Це слово вживається тільки для позначення невеликих дверей, які використовуються, наприклад, на шафах або комоді.

8. Шахи - (Ігри) Це слово вживається тільки для позначення настільної гри, яка грається на дошці за допомогою фігур, розміщених на чорних та білих клітинах.

9. Обручки - (Ювелірні вироби) Це слово вживається тільки для позначення кільць, які використовуються, зазвичай, як обручальні прикраси на пальцях.

10. Гордості - (Почуття) Це слово вживається тільки для позначення почуття задоволеності чи гордості від чого-небудь, такого як досягнення або успіх.

11. Карпати - (Географія) Це слово вживається для позначення гірського масиву, який простирається через Україну, Польщу, Словаччину та Румунію.

12. Переговори - (Ділові зустрічі) Це слово вживається для позначення обговорень чи договореностей між двома або більше сторонами з метою досягнення спільного рішення.

13. Штани - (Одяг) Це слово вживається для позначення одягу, що надівається на ноги, такого як джинси, шорти або спідниці.

14. Очищення - (Процес) Це слово вживається для позначення процесу видалення забруднень, бруду або інших непотрібних речовин з чого-небудь, наприклад, очищення води або очищення обличчя.

15. Вершки - (Їжа) Це слово вживається тільки для позначення вершків або сметани, які використовуються як приправа або компонент у багатьох стравах.

16. Аліменти - (Право) Це слово вживається тільки для позначення платежів, які здійснюються на утримання дитини або колишнього чоловіка/дружини внаслідок сімейного розладу чи розлучення.

17. Окуляри - (Аксесуари) Це слово вживається тільки для позначення оправок з лінзами, які використовуються для корекції зору.

18. Шашки - (Ігри) Це слово вживається тільки для позначення настільної гри, яка грається на дошці з 64 клітинами та фігурами, які похідні від шашок.

19. Макарони - (Їжа) Це слово вживається для позначення виду тістечок у формі трубочок або ниток, які зазвичай використовуються у приготуванні пасти.

20. Парфуми - (Косметика) Це слово вживається тільки для позначення ароматичних речовин, які використовуються як парфумерна композиція.

21. Ножи - (Прилади) Це слово вживається тільки для позначення ріжучих інструментів з гострою лезами, які використовуються для розрізання різних речей.

22. Виборчі процедури - (Політика) Це словосполучення вживається для позначення різних етапів і процедур, які пов"язані з виборами політичних представників.

Вправа 6. Розподіліть іменники, які мають тільки форму однини, за значенням.

1. Сміливість - (Якісь якості) Це слово вживається для позначення якості людини, яка не боїться ризику чи небезпеки.

2. Сіль - (Їжа) Це слово вживається для позначення продукту, який використовується як приправа для покращення смаку страв.

3. Малеча - (Вік) Це слово вживається для позначення періоду раннього дитинства, коли діти ще маленькі.

4. Буг - (Географія) Це слово вживається для позначення річки чи потоку, який тече у гірській місцевості.

5. Олія - (Їжа) Це слово вживається для позначення продукту, який використовується для приготування їжі чи як додаткова складова в косметиці.

6. Верба - (Рослини) Це слово вживається для позначення дерева або куща, який має гнучкі гілки і характеризується своєрідним листям.

7. Дрімота - (Стан) Це слово вживається для позначення стану, коли людина відчуває сонливість чи бажання спати.

8. Молодь - (Вік) Це слово вживається для позначення періоду молодості людини, коли вона ще не досягла повноліття.

9. Козацтво - (Історія) Це слово вживається для позначення соціального стану військово-політичної еліти в Україні наприкінці 16 - 18 століть.

10. Слюсарство - (Професії) Це слово вживається для позначення професії або ремесла, пов"язаного з виробництвом, ремонтом і обробкою металевих виробів.

11. Мед - (Їжа) Це слово вживається для позначення природного продукту, який використовується як поживний продукт чи в лікувальних цілях.

12. Ненависть - (Почуття) Це слово вживається для позначення почуття антипатії, яке характеризується негативним ставленням до кого-небудь чи чого-небудь.

13. Трави - (Рослини) Це слово вживається для позначення рослин, які використовуються як приправи, лікарські речовини або для отримання ароматичних відварів.

14. Домашня тварина - (Тварини) Це словосполучення вживається для позначення тварин, які живуть з людиною у одному будинку чи на подвір"ї.

15. Гіркість - (Смак) Це слово вживається для позначення особливого смакового відчуття, яке викликає гірку речовину.

16. Ганчір"я - (Виготовлення) Це слово вживається для позначення процесу різання та виконання виробів з паперу, картону або тканин.

17. Чутливість - (Якісь якості) Це слово вживається для позначення якості людини, яка має високу реактивність на різні стимули або впливи.

18. Харків - (Географія) Це слово вживається для позначення міста в Україні, яке є адміністративним, промисловим та культурним центром.

19. Юнацтво - (Вік) Це слово вживається для позначення періоду життя людини, коли вона ще виходить з дитинства і переходить у стан молод