Все починається з незначного. Листя виростає з маленького листочка, сорочка виткається з нитки. Хліб походить

  • 68
Все починається з незначного. Листя виростає з маленького листочка, сорочка виткається з нитки. Хліб походить з маленької зернини, дощ походить з чистої краплини. Вибудь швидше прокинься і займися роботою. Знайди в тексті прикметники, визнач їх відмінок та познач їх. Знайди в тексті прикметники, що мають протилежне значення. Порівняй написання виділених слів та їх вимову.
Yuriy
68
В данному тексте ми можемо виділити наступні прикметники: незначний, маленького, маленької, чистої. Відмінки прикметників в даному тексті такі:

- незначного - родовий відмінок, однина, чоловічий рід
- маленького - родовий відмінок, однина, чоловічий рід
- маленької - родовий відмінок, однина, жіночий рід
- чистої - родовий відмінок, однина, жіночий рід

Тепер розглянемо прикметники з протилежним значенням. У даному тексті немає прикметників з протилежним значенням.

Щодо порівняння написання виділених слів та їх вимови, то написання прикметників є стандартним і коректним українською мовою, але вимова може мати певні відмінності. Наприклад, слова "незначного" та "маленького" вимовляються з наголосом на першому складі "не-знач-но-го" та "ма-лень-ко-го" відповідно. У слові "маленької" наголошений звук знаходиться на другому складі "ма-лень-ко-ї". Слово "чистої" вимовляється з наголосом на першому складі "чис-то-ї". Вимова прикметників є важливою для правильного сприйняття тексту та розуміння його змісту.