Як мотивація Стівенсона (творця вересових трунок) для старого бровара відмовитися розкрити секрет виготовлення трунка?

  • 67
Як мотивація Стівенсона (творця вересових трунок) для старого бровара відмовитися розкрити секрет виготовлення трунка? Чому він зробив цей вибір та попросив смерті свого сина?
Zvezdopad_V_Kosmose
36
Стівенсон був відомий своєю ексцентричністю та неординарним способом мислення. Його мотивація для збереження секрету виготовлення вересових трунок у нього була досить особлива.

Спочатку треба збагнути, що для Стівенсона вересові трунки стали не просто предметами мистецтва чи шедеврами його ремесла, вони стали символом його самоідентифікації. Це було його спадщина, його творчість, його життя. Він віддавав усю себе цьому мистецтву, цілком покладаючись на прекрасність та рідкісність його вересових трунок.

По-друге, зауважимо, що Стівенсон був людиною, яка не цінила комерцію та збагачення. Його принцип був у тому, щоб творити щось дивовижне, чудове, що перевершувало звичайність. Він не хотів, щоб його мистецтво ставало товаром, що продається масово. Для нього важливо було зберегти цю неповторність імперії вересових трунок, не дозволяючи нікому відкрити свій секрет.

Третій момент, який не можна проігнорувати, - це наслідок його рішення. Стівенсон підсвідомо задумався про те, що якщо вересові трунки втратять свою унікальність і стануть загальномасовими, то в суті кожна людина, яка буде знаходитись в такій труні, вже не буде унікальною. Вона стане однією з багатьох, як багато інших людей, що виявлялись у вересових трунах. Саме тому, просивши смерті свого сина, Стівенсон вирішив владнати це найкраще рішенням. Загибель сина забезпечила недоторканість та загадковість його вересових трунок.

Отже, мотивація Стівенсона для збереження секрету виготовлення вересових трунок була заснована на його впевненості в тому, що неповторність і прекрасність його мистецтва можуть бути збережені лише за умови, що секрет не буде розкритий.