Які розділові знаки було правильно вжито в реченні О, ви стали справжніми гуцулами! - питає старий Бойчук, посміхаючись

  • 69
Які розділові знаки було правильно вжито в реченні "О, ви стали справжніми гуцулами!" - питає старий Бойчук, посміхаючись щиро? Як тихо і урочисто мовить дідусь: "Дітки, ви щасливі, що народились в лагідний час, в безпечну годину"? Що подумав Марко: "Ми прийдемо сюди завтра з Хведьком"? Що кричить Бертольдо і запитує: "Що це? Гей, ловіть співця, в"яжіть!"? Як говорить народ: "Нема України без верби й калини"? Чи правильно поставлено розділові знаки в реченні "Подивився ще раз із-під волохатих брів на хворого і сказав: Тут ти вдома. Зрозумів. На багато верст кругом тут тільки праліс, і звірі"?
Сергеевич_5529
4
В реченні "О, ви стали справжніми гуцулами!" - питає старий Бойчук, посміхаючись щиро, знак окличника (!) вжитий правильно. Він використовується для вираження радості, захоплення або емоційного звернення. Посміхання старого Бойчука підкреслює його щиру радість.

В реченні "Дітки, ви щасливі, що народились в лагідний час, в безпечну годину", знак крапки з комою (,) вжитий правильно. Він використовується для розділення однорідних членів речення. У цьому випадку, розділення відбувається між словами "в лагідний час" та "в безпечну годину".

У реченні "Ми прийдемо сюди завтра з Хведьком", знак коми (,) вжитий неправильно. Його потрібно поставити перед сполучником "з" для розділення підмета "Ми прийдемо сюди завтра" та додатка "Хведьком". Правильно буде: "Ми прийдемо сюди завтра, з Хведьком".

У реченні "Що це? Гей, ловіть співця, в"яжіть!"? знак окличника (!) вжитий правильно. Він використовується для вираження здивування, заклику або радості. Сполучник "Гей" також вжитий правильно для привернення уваги.

У реченні "Нема України без верби й калини", знак коми (,) вжитий правильно. Він використовується для розділення однорідних членів речення. У цьому випадку, розділення відбувається між словами "без верби" та "й калини".

У реченні "Подивився ще раз із-під волохатих брів на хворого і сказав: Тут ти вдома. Зрозумів. На багато верст кругом тут тільки праліс, і звірі", знаки окличника (!) та крапки з комою (,) вжиті правильно. Окличник (!) виражає радість або здивування, а крапка з комою (,) використовується для розділення однорідних членів речення та після виразів на примітку чи зауваження. Використання знаків допомагає краще структурувати речення та зрозуміти його зміст.