У словосполученні "рідним краєм" прикметник має чоловічий рід, оскільки слово "краєм" є чоловічим родом. Для того, щоб визначити рід прикметника у таких випадках, треба звернути увагу на рід іменника, з яким воно знаходиться у зв"язку. У даному реченні іменник "краєм" вживається у чоловічому роді, тому прикметник "рідним" також має чоловічий рід.
Причиною того, що прикметник має чоловічий рід, є закономірність мови, яка вимагає збігу роду між прикметником і іменником, які утворюють словосполучення. У даному випадку, прикметник "рідним" описує іменник "краєм" і доповнює його, тому має збігатися з ним за родом.
Таким чином, прикметник "рідним" у словосполученні "рідним краєм" має чоловічий рід.
Евгений 41
У словосполученні "рідним краєм" прикметник має чоловічий рід, оскільки слово "краєм" є чоловічим родом. Для того, щоб визначити рід прикметника у таких випадках, треба звернути увагу на рід іменника, з яким воно знаходиться у зв"язку. У даному реченні іменник "краєм" вживається у чоловічому роді, тому прикметник "рідним" також має чоловічий рід.Причиною того, що прикметник має чоловічий рід, є закономірність мови, яка вимагає збігу роду між прикметником і іменником, які утворюють словосполучення. У даному випадку, прикметник "рідним" описує іменник "краєм" і доповнює його, тому має збігатися з ним за родом.
Таким чином, прикметник "рідним" у словосполученні "рідним краєм" має чоловічий рід.