1. На яку властивість базується операція додавання чисел 24 + 30? а) додавання суми до числа; б) додавання числа

  • 20
1. На яку властивість базується операція додавання чисел 24 + 30? а) додавання суми до числа; б) додавання числа до суми; в) комутативний закон додавання.
2. Яка може бути залишок при діленні числа на 4: а) менший або рівний 4; б) не більший за 4; в) менший за 4.
3. Який метод застосовують при розв"язуванні прикладу 72 : 6? а) розклад на зручні доданки; б) ділення числа на добуток; в) підбір числа.
4. Які способи використовуються для додавання чисел до 10? а) частинами; б) додавання по одиниці; в) додавання по одиниці, частинами, на основі комутативної властивості додавання.
Vihr
20
1. Операція додавання чисел 24 + 30 базується на комутативному законі додавання. Це означає, що порядок доданків не впливає на результат. Ви можете спочатку додати 24 до 30, або спочатку додати 30 до 24, і результат буде однаковий. Таким чином, правильна відповідь - варіант в) комутативний закон додавання.

2. Залишок при діленні числа на 4 може бути меншим за 4. Величина залишку при діленні на 4 завжди буде меншою за дільник (у цьому випадку - 4). Тому правильна відповідь - варіант б) не більший за 4.

3. При розв"язуванні прикладу 72 : 6 застосовується метод ділення числа на добуток. Цей метод полягає в тому, щоб розділити число на добуток чисел, які включаються в дільник. У даному випадку, ми ділимо число 72 на добуток чисел 6. Це дає нам результат 12. Тому правильна відповідь - варіант б) ділення числа на добуток.

4. Для додавання чисел до 10 можуть використовуватися різні способи. Один зі способів - додавання по одиниці. Тобто, починаючи з першого числа, ми додаємо по одиниці, поки не досягнемо 10. Інший спосіб - додавання частинами, коли ми розбиваємо велике число на менші частини і додаємо їх послідовно. Третій спосіб - використання комутативної властивості додавання, коли ми можемо змінювати місцями доданки без впливу на результат. Всі ці способи можна застосовувати при додаванні чисел до 10. Тому правильна відповідь - варіант в) додавання по одиниці, частинами, на основі комутативної властивості додавання.