1. У Демосфена була нечітка дикція, хоча він володів красномовством. 2. Демосфен внес значні зміни в себе, працюючи

  • 26
1. У Демосфена була нечітка дикція, хоча він володів красномовством.
2. Демосфен внес значні зміни в себе, працюючи над собою, і зміг створити новий стиль промов, який вражав гнучкістю та блискучістю.
3. Перехідні фрази, близькі до риторичних зворотів, особливо вражали слухачів під час промов Демосфена.
4. Демосфен визнався найблискучішим оратором.
5. Виберіть речення, у якому використане відокремлене означення, виражене дієприкметниковим зворотом. А. У Демосфена була нечітка дикція, хоча він володів красномовством. Б. Демосфен внес значні зміни в себе, працюючи над собою, і зміг створити новий стиль промов. В. Перехідні фрази, близькі до риторичних зворотів, особливо вражали слухачів під час промов Демосфена. Г. Демосфен визнався найблискучішим оратором.
Snezhok
31
новий стиль промов, який вражав гнучкістю та блискучістю. В. Перехідні фрази, близькі до риторичних зворотів, особливо вражали слухачів під час промов Демосфена. Г. Демосфен визнався найблискучішим оратором.

Ответ: В данном случае, речение А "У Демосфена була нечітка дикція, хоча він володів красномовством." содержит відокремлене означення, виражене дієприкметниковим зворотом. В данном случае, оно добавляет дополнительную информацию о дикції Демосфена, выделяясь от основной части предложения запятыми.