1. Яким чином пряма мова в рядку А «Якщо ми будемо живими й здоровими, ви погуляєте на нашому весіллі

  • 64
1. Яким чином пряма мова в рядку А «Якщо ми будемо живими й здоровими, ви погуляєте на нашому весіллі - це моя наречена» була висловлена Сагайдачним (З. Тулуб)?
2. Як чернець промовив до полковника у рядку Б «Сідай, пане полковнику. Прости мене сам і замов простити все наше славне товариство» (М. Стариць- кий)?
3. Як вирази вдячності акордами і молитва «Дякую, Господь!» виявляються в грудях і на устах в рядку В (Ю. Вавринюк)?
4. Чому поет відмовив у рядку Г «Ти не повернеш мені їх, коли рими пливуть, якщо ти повернешся з дороги», - це не проблема? (Леся Українка)
Дмитриевна
33
Задача 1:
В рядку А "Якщо ми будемо живими й здоровими, ви погуляєте на нашому весіллі - це моя наречена" пряма мова була висловлена Сагайдачним, оскільки автор української прози З. Тулуб передає прямі слова гетьмана Сагайдачного.

Задача 2:
У рядку Б "Сідай, пане полковнику. Прости мене сам і замов простити все наше славне товариство" чернець промовив до полковника. Цей рядок належить до творчості М. Старицького, який відтворює прямі слова чернця, звернені до полковника.

Задача 3:
В рядку В, де Ю. Вавринюк пише про вияви вдячності акордами і молитвою "Дякую, Господь!", вони виявляються в грудях і на устах. У цьому випадку автор використовує образну мову, щоб передати внутрішні почуття вдячності.

Задача 4:
Поет у рядку Г "Ти не повернеш мені їх, коли рими пливуть, якщо ти повернешся з дороги" відмовив, оскільки поетка Леся Українка ставить акцент на неповерненні римованого вislu тексту в своїй поезії. Вона показує, що коли рими створюються, вони вже мають вагу і зміст, і їх важко змінити, якщо поет повернеться з дороги.

Я сподіваюся, що відповіді були чіткими і зрозумілими. Якщо у вас є будь-які додаткові питання, будь ласка, не соромтеся їх задавати.