Які закінчення мають словосполучення в знахідному й орудному відмінках? Порівняйте закінчення відмінків. Введіть кілька

  • 55
Які закінчення мають словосполучення в знахідному й орудному відмінках? Порівняйте закінчення відмінків. Введіть кілька словосполучень у речення. Ширшій площі, найтруднішій задачі, важчі ноші, колючій огорожі, хорошій листоноші, новій діжі, старій груші, гарячій їжі, вищій каланчі, злючій стузі, кращій каші, більшій баржі, блискучій удачі, гіршій паші, кривій межі, нижчій вежі.
Сладкая_Сирень
62
Щоб визначити закінчення в словосполученнях в знахідному й орудному відмінках, необхідно спочатку розібрати словосполучення на складові частини. Зазвичай, у словосполученнях, які складаються з прикметників та іменників, закінчення можна визначити за допомогою гендера і числа слова.

1. У словосполученні "ширшій площі" перше слово "ширшій" - це прикметник у жіночому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-ій", орудний відмінок однини - "-ою". Друге слово "площі" - це іменник у жіночому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-і", орудний відмінок однини - "-ею".

2. У словосполученні "найтруднішій задачі" перше слово "найтруднішій" - це прикметник у жіночому роді, знахідний відмінок множини має закінчення "-ій", орудний відмінок множини - "-ими". Друге слово "задачі" - це іменник у жіночому роді, знахідний відмінок множини має закінчення "-і", орудний відмінок множини - "-ами".

3. У словосполученні "важчі ноші" перше слово "важчі" - це прикметник у чоловічому роді, знахідний відмінок множини має закінчення "-і", орудний відмінок множини - "-ами". Друге слово "ноші" - це іменник у жіночому роді, знахідний відмінок множини має закінчення "-і", орудний відмінок множини - "-ами".

4. У словосполученні "колючій огорожі" перше слово "колючій" - це прикметник у жіночому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-ій", орудний відмінок однини - "-ою". Друге слово "огорожі" - це іменник у жіночому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-і", орудний відмінок однини - "-ею".

5. У словосполученні "хорошій листоноші" перше слово "хорошій" - це прикметник у жіночому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-ій", орудний відмінок однини - "-ою". Друге слово "листоноші" - це іменник у чоловічому роді, знахідний відмінок однини має закінчення "-і", орудний відмінок однини - "-ем".

Окремі закінчення відмінків можуть залежати від граматичних правил (наприклад, рід та число іменника) та в словосполученнях можуть бути використані різні закінчення, відповідно до цих правил. Надіюся, що цей вичерпний пояснювальний відповідь допомогла вам краще зрозуміти закінчення відмінків у словосполученнях. Якщо у вас є ще запитання, будь ласка, скажіть мені!