Поставити розділові знаки при діалозі: Мама усміхнулась. Це не проста каблучка, бо завдяки їй я можу будь-якої миті
Поставити розділові знаки при діалозі: Мама усміхнулась. "Це не проста каблучка, бо завдяки їй я можу будь-якої миті перенестися у своє дитинство. Варто лише одягнути каблучку на палець." Перенестися по-справжньому недовірливо подивилася я на маму. "Так, мов у казці, в яку зараз ніхто з дорослих не вірить. Хочеш провести в моєму дитинстві свої літні канікули?"
Dozhd 15
Мама усміхнулась і сказала: "Це не проста каблучка, бо завдяки їй я можу будь-якої миті перенестися у своє дитинство. Варто лише одягнути каблучку на палець". Я, недовірливо подивившись на маму, відповіла: "Так, мов у казці, в яку зараз ніхто з дорослих не вірить. Хочеш провести в моєму дитинстві свої літні канікули?".Обоснование:
Розділові знаки в даному діалозі потрібні для виділення прямих мовлень. Відповідно до правил української граматики, після головного меся маємо ставити розділовий знак у вигляді крапки. За необхідності можна використовувати знаки питання або оклику після прямих мовлень. Таким чином, виправлений діалог буде мати наступний вигляд:
Мама усміхнулась і сказала: "Це не проста каблучка, бо завдяки їй я можу будь-якої миті перенестися у своє дитинство. Варто лише одягнути каблучку на палець." Я, недовірливо подивилася на маму і запитала: "Так, мов у казці, в яку зараз ніхто з дорослих не вірить. Хочеш провести в моєму дитинстві свої літні канікули?".